Comau Poland Sp. z o.o.

43-100 Tychy, Turyńska 100

32 217... 94 02więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Opis działalności

Przedsiębiorstwo COMAU POLAND to rzetelny partner w zakresie robotyzacji procesów technologicznych oraz szeroko rozumianych usług serwisowych. Firma posiada ponad 36 lat doświadczenia w robotyzacji oraz największą bazę, ponad 1700 zainstalowanych robotów w Polsce. COMAU to największa firma z branży robotyki w Polsce, zatrudniająca ponad 200 pracowników.

ROBOTYKA
Comau oferuje szeroki zakres innowacyjnych robotów, sześcio i wielo osiowych, dostosowanych do całej gamy aplikacji. Nasze technologicznie zaawansowane, niezawodne, elastyczne i specjalnie dostosowane do wymagań klienta rozwiązania SMART gwarantują optymalne osiągi w wielu gałęziach przemysłu. Comau posiada wiele rodzin robotów dla małych, średnich i dużych obciążeń, zrobotyzowane cele spawalnicze i zintegrowane rozwiązania. Nasza innowacyjna technologia i proponowane przez nas rozwiązania są wsparte przez wysoko wykfalifikowaną kadrę inżynierów dzięki czemu pomagają firmom być bardziej konkurencyjnymi wśród innych na dzisiejszym szybko rozwijającym się rynku.

UTRZYMANIE RUCHU
Dzięki swojej wieloletniej obecności na światowym i polskim rynku usług serwisowych, Comau wychodzi naprzeciw potrzebom klientów oferując  kompleksowe utrzymanie ruchu linii produkcyjnych jak i świadczenie usług remontów i modernizacji specjalistycznych maszyn oraz parku maszynowego. Nasza oferta obejmuje między innymi:
- konserwacje, przeglądy i remonty: maszyn do obróbki metali, całych linii i urządzeń procesowych, robotów produkcji COMAU,  urządzeń dźwignicowych wg wymagań UDT, przyrządów montażowych i procesowych,
- instalacje i montaże: linii i gniazd zrobotyzowanych oraz zmechanizowanych z elementami automatyki przemysłowej,
- przeniesienia maszyn i  linii do innych zakładów lub na terenie hali produkcyjnych z opracowaniem nowego LAYOUT'u.

AUTOMATYKA
Dzięki ścisłej współpracy z klientami i ukierunkowaniu na ich potrzeby Comau posiada bogate doświadczenie w projektowaniu i realizacji innowacyjnych rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej. Dostarczamy kompletne i konkretne rozwiązania w odpowiedzi na specyficzne potrzeby rynku. Oferujemy między innymi:
- projektowanie, wykonanie oraz instalacje linii produkcyjnych,  maszyn prototypowych oraz stanowisk zrobotyzowanych,
- modernizacje i doradztwo z zakresu systemów sterowania i wizualizacji,
- diagnostykę i naprawę urządzeń.

Kontakt

43-100 Tychy,
Turyńska 100

32 217... 94 02więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd